top page

۴ دلیل برای رزرو منزل مبله به جای هتل

با دیدن مطالب ما قبل از شروع سفر، سفری راحت تر و با برنامه ریزی دقیق تری را تجربه کنید.

۴ دلیل برای رزرو منزل مبله به جای هتل

خیلی از افراد، ترجیح می‌دهند تا به جای اسکان در هتل، در منزل‌های مبله، اقامت داشته باشند. منزل مبله، به خانه یا آپارتمانی گفته می‌شود که به صورت مبله شده، برای مدت زمان محدود به شما اجاره داده می‌شود.

در این خانه، امکانات اولیه‌ی زندگی، مانند مبلمان، جای خواب، یخچال و فریزر، اجاق گاز و … قرار داده شده است. شما در طی مدتی که آن را اجاره کرده‌اید، می‌توانید از این امکانات استفاده کنید. رزرو منزل مبله و آپارتمان‌های این‌چنینی، مزایا و معایب خاص خود را دارد.

در این مطلب از وب سایت دیدارگر، قصد داریم تا دلایل برتری رزرو منزل مبله به نسبت هتل و سایر اقامتگاه‌های سفری را بیان کنیم. اگر هنوز تصمیم نگرفته‌اید که در هتل اقامت داشته باشید یا در منزل مبله، توصیه می‌کنیم تا مطالعه‌ی این مطلب را از دست ندهید!

دیدارگر
 

رزرو منزل مبله برای چه کسانی بهتر است؟


در واقع نمی‌توانیم در یک کلام به این پرسش پاسخ دهیم که رزرو منزل مبله برای چه کسانی بهتر است. این شما هستید که می‌توانید بسنجید و ببینید آیا رزرو هتل برایتان بهتر است یا رزرو منزل مبله. با این حال در لیست زیر مواردی را ذکر کرده‌ایم که اگر گزینه‌ای از آن در لیست انتخاب‌های شما است، بهتر است رزرو منزل مبله را نیز تجربه کنید.

• به دنبال کسب تجربیات مختلف در سفر خود هستید.
• از خصوصی بودن فضا و در دست داشتن مدیریت و کنترل محیط، لذت می‌برید.
• قوانین هتل، با شیوه‌ی سفر شما هم‌خوانی ندارد.
• محیط‌های شلوغ و پرهمهمه را دوست ندارید.
• دوست دارید در سفرتان، مهمانی برگزار کنید.
• تعداد هم‌سفران زیادی دارید.
• بودجه‌ی مشخص و محدودی برای اقامت در سفر در نظر گرفته‌اید.

دیدارگر
 

۱- آزادی بیش‌تر در منزل مبله به نسبت هتل‌ها


هتل‌ها، تابع قوانین و مقررات مخصوصی هستند. عبور و مرور کنترل شده و محدود است. شما نمی‌توانید آشناهایتان را به داخل اتاق هتل ببرید! در هتل‌ها، شما ناچار هستید تا برای قرار و مدارهایتان از سالن لابی و کافی شاپ‌های هتل استفاده کنید. این در حالی است که با رزرو منزل مبله، خودتان قوانین وضع می‌کنید!

گزینه‌ی «آزادی بیش‌تر با اقامت در منزل مبله» به خصوص برای افرادی که قصد زیارت اقوام و دوستان خود را در شهر مقصد دارند، حائز اهمیت است. با رزرو منزل مبله شده، می‌توانید آشپزی کنید و دوستتان را به صرف غذا دعوت کنید.

دیدارگر
 

۲- آرامش و سکوت بیش‌تر در منزل مبله


هرچند قانون آرامش آپارتمان یک قانون صددرصدی نیست! اما به نظر می‌رسد آپارتمان از هتل خلوت‌تر باشد. به خصوص اگر در ایام خاصی سفر می‌کنید که هتل‌ها شلوغ هستند، این گزینه اهمیت دو چندانی پیدا می‌کند.

آرامش و سکوت، در خانه‌های ویلایی و ویلاهایی که به صورت اختصاصی ساخته شده‌اند، بیش‌تر است. پس اگر به قصد تمدد اعصاب و دوری از فضای شهری سفر کرده‌اید، رزرو منزل ویلایی می‌تواند یک انتخاب عالی باشد. در این خانه‌ها، از هیاهو و شلوغی خبری نیست و می‌توانید از سفر با هم‌سفرانتان لذت ببرید.

دیدارگر
 

۳- هزینه‌ی کم‌تر برای سفر با جمعیت بیش‌تر در صورت رزرو منزل مبله


اگر به صورت دسته‌جمعی سفر می‌کنید، هزینه‌ی اقامت در هتل می‌تواند بالا باشد. در هتل، به ازای هر تخت بیش‌تر، شما باید هزینه‌ی جداگانه‌ای را پرداخت کنید. این در حالی است که با رزرو منزل مبله، شما می‌توانید دسته‌جمعی در آن‌جا سکونت داشته باشید. هزینه‌ی اجاره‌ی خانه‌ی مبله چه برای یک نفر و چه برای تعداد بیش‌تر، تفاوتی ندارد.

به علاوه به علت در دسترس بودن امکانات اولیه در آپارتمان‌های مبله،‌ هزینه‌های جانبی سفر کاهش پیدا می‌کند. به عنوان مثال، این آپارتمان‌ها، اجاق گاز دارد و شما می‌توانید خودتان آشپزی کنید و از پرداخت هزینه‌ی رستوران معاف شوید! یا شست و شوی لباس‌ها در ماشین لباس‌شویی خانه‌ی مبله، بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه‌تر از استفاده از خدمات خشک‌شویی و لباس‌شویی در هتل‌ها خواهد بود.

   
دیدارگر
 

۴- رزرو منزل مبله برای در اختیار داشتن فضا و امکانات به صورت اختصاصی


وقتی یک منزل مبله اجاره می‌کنید،‌ امکانات منزل را به صورت اختصاصی در اختیار دارید. مثلاً اگر منزل اجاره شده، ویلایی است؛ شما فضای حیاط و یا امکاناتی نظیر استخر و … را به صورت اختصاصی در اختیار خواهید داشت. کنترل سیستم‌های تهویه، سرمایشی و گرمایشی منزل دستِ خودِ شماست.

اما در رزرو هتل، شما در یک مجموعه‌ی بزرگ‌تر قرار می‌گیرید. استخر و امکاناتی نظیر سونا و جکوزی در هتل‌ها، به صورت عمومی ارائه می‌شود. هرچند برخی از هتل‌ها، امکان رزرو اختصاصی را برای مشتریان خود فراهم آورده‌اند. در بسیاری از هتل‌ها نیز سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی به صورت مرکزی کنترل خواهد شد.

دیدارگر
 

چطور منزل مبله اجاره کنیم؟


این روزها، به لطف اینترنت، می‌توانیم خیلی از کارهایمان را از راه دور انجام دهیم. برای رزرو منزل مبله نیز می‌توانیم از همان‌جایی که هستیم از طریق اینترنت اقدام کنیم. کافی است تا سری به سیستم رزرواسیون آنلاین اقامتگاه در وب سایت دیدارگر بزنید.

در این سیستم، به سادگی چند کلیک، می‌توانید لیستی از اقامتگاه‌ها و منزل‌های مبله در مقصدتان را مشاهده نمایید. انتخاب بین این گزینه‌ها، برعهده‌ی شماست. شما می‌توانید رزرو منزل مبله را بر اساس هزینه یا امکانات اصلی و یا هر پارامتر دیگری، انجام دهید.

رزرو منزل مبله به صورت آنلاین، در هزینه‌ها و زمان شما، صرفه‌جویی می‌کند. به آسانی می‌توانید گزینه‌های مختلف را با هم مقایسه کنید. هم‌چنین در رزرواسیون آنلاین، کم‌ترین تعداد واسطه قرار دارد که این امر نیز هزینه‌های جانبی را کاهش می‌دهد. از مزایای دیگر رزرواسیون آنلاین منزل مبله، می‌توان به سادگی و عدم پیچیدگی کار تا پرداخت هزینه‌ی نهایی اشاره کرد.

 

کلام آخر!

در این مطلب، مواردی را بررسی کردیم که شما را برای رزرو منزل مبله برای اسکان در سفر، متقاعد می‌کند. البته نباید فراموش کرد که رزرو هتل نیز مزایایی به نسبت رزرو منزل مبله دارد. ساده‌ترین مزیت این است که خدمات نظافتی در طی مدت اقامت، به عهده‌ی شما نیست! خلاصه این‌که برحسب وضعیت سفر، تعداد هم‌سفران، مدت زمان سفر، بودجه‌ی سفر، شرایط اسکان و… می‌توانید گزینه‌ی برتر را بین اقامت در منزل مبله یا اقامت در هتل، انتخاب کنید.

سیستم رزرواسیون اقامتگاه دیدارگر، همان چیزی است که برای نهایی کردن تصمیم خود نیاز دارید. در این سیستم، تمام منازل و ویلاهای قابل اجاره در تاریخ و مقصد مورد نظر به شما نشان داده می‌شود. شما می‌توانید در مورد هر یک از گزینه‌ها، اطلاعات بیش‌تری بخواهید. آن‌ها را با هم مقایسه کنید و بر اساس پارامتری که برایتان اهمیت بیش‌تری دارد، مرتب کنید. این‌طوری انتخاب گزینه‌ی ایده‌آل برایتان راحت‌تر می‌شود.

دیدارگر در انتخاب یک اقامتگاه امن و رؤیایی در کنار شماست تا سفری بی‌خطر و زیبا داشته باشید.

  • ۱۴۰۲/۰۳/۱۱

آخرین مقالات

۴ دلیل برای رزرو منزل مبله به جای هتل

خ......

۱۴۰۲/۰۳/۱۱

غذاهای محلی بیرجند

غ......

۱۴۰۲/۰۲/۲۸

۱۱ اصطلاح تخصصی هتل‌ها

ف......

۱۴۰۲/۰۲/۲۴

دیدنی‌های بیرجند

......

۱۴۰۲/۰۲/۱۳

اهواز چی بخریم؟ | معرفی ۱۴مورد از بهترین سوغات اهواز

......

۱۴۰۲/۰۱/۳۰