top page

5 راز بزرگ سفر کردن

با دیدن مطالب ما قبل از شروع سفر، سفری راحت تر و با برنامه ریزی دقیق تری را تجربه کنید.

5 راز بزرگ سفر کردن

سفرکردن و دیدن جاذبه‌های طبیعی و انسانی سابقه طولانی در حیات بشر دارد. مسافرت ذهن انسان را باز می‌کند. با سفر کردن علاوه بر اینکه با افراد و فرهنگ‌های مختف آشنا می‌شویم، می‌ توانیم به انسا بهتری نیز تبدیل شویم. همراه دیدارگر باشید تا چند راز شگفت‌انگیز سفر کردن را برای شما برملا کنیم، راز‌هایی که از نظر تحقیقات علمی نیز ثابت شده‌اند.

 

راز سفر کردن- دیدارگر

1_کاهش سکته قلبی

شاید اگر به کسی بگوییم که برای جلوگیری از سکته قلبی به گردش برود در ابتدا صحبت شما را یک نوع شوخی تصور کند، در صورتی که مطالعات علمی نشان داده است مردانی که چند سال به سفر نرفته‌اند ۳۰% احتمال حمله قلبی بیشتری نسبت به کسانی که مسافرت ‌می‌روند دارند.

همچنین زنانی که هر شش سال یک بار به مسافرت ‌می‌روند هشت بار بیشتر از کسانی که به گشت و‌گذار علاقه دارند به حمله قلبی دچار می‌شوند.

 
راز سفر کردن- دیدارگر

2- کاهش افسردگی

مدیر مرکز مطالعات و تحلیل فرهنگی،دکتر مارگارت جی معتقد است سفر باعث کاهش افسردگی می شود و به طور کلی روی سلامت ما تاثیر می گذارد. سفر کردن به تدریج روی نحوه زندگی انسان اثر می گذارد.معمولا کسانی که در سال یک بار به مسافرت می روند به ندرت دچار افسردگی می شوند.

سفر به سراسر ایران با دیدارگر
 
راز سفر کردن- دیدارگر

3_دوری از استرس و انرژی منفی

شاید یکی از مهمترین دلایل سفر کردن و به گردش رفتن دوری از افکار منفی و کاهش استرس ناشی از زندگی روزمره گی می باشد.

یکی از روانشناسان معروف بنام کریس ولز می گوید : شخص به هنگام سفر کردن خود را مسئول محافظت از خود می داند،به این صورت که شما هنگامی که به مسافرت می پردازید ، فقط ذهن خود را متوجه برنامه ریزی سفر می کنیدو باقی مشکلات اصلی زندگی را به فراموشی می سپارید.شاید این یکی از عجیب ترین رازهای سفر کردن باشد که دیدارگر به آن معتقد است.

 
راز سفر کردن- دیدارگر

4_ آشنایی با افراد و فرهنگ های مختلف

با سفر کردن به شهر ها و مناطق مختلف می توانیم به زیبایی تفاوت فرهنگ ها، جاذبه های گردشگری،آداب و رسوم، نحوه لباس ‍‍‍‍‍پوشیدن و تفاوت گویش ها پی ببریم.همیشه معاشرت با دیگر زبان ها برای انسان جذاب بوده است.

.چه بسیار کسانی که در حین گردشگری دوستانی را یافته اند که سالهاست ارتباط و دوستی خود را حفظ کرده اند.فراموش نکنید که ما می توانیم با رزرو منزل مبله،اجاره اپارتمان مبله و اجاره خانه سنتی این فرصت را برای شما عزیزان مشتاق سفر فراهم کنیم.

 

 
راز سفر کردن- دیدارگر

5_ایجاد حس شادی

طی تحقیقات که در سال 2002 در دانشگاه انگلستان توسط دانشمندان انجام شد ، هنگامی که افراد در انتظار سفر و گردش هستند خوشحال تر از زمانی هستند که به فعالیت های عادی و روزانه خود می پردازند.احتمالا تا کنون برای همه پیش آمده که به محض برنامه ریزی سفر در خود احساس هیجان و شادی می کنند.

رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه
 

تیم مسافرتی دیدارگر در کنار شماست تا همیشه روحیه ای شاد داشته باشید و به دور از استرس و با خیالی آسوده به برنامه ریزی سفر بپردازید.از جمله خدمات عمده ما رزرو آپارتمان ، خانه اجاره ای روزانه ، تور گردشگری و کرایه خانه کوتاه مدت می باشد.

در کنار شماییم، شما نیز دیدارگر همیشگی باشید.

  • ۱۴۰۱/۱۰/۰۹

آخرین مقالات

۴ دلیل برای رزرو منزل مبله به جای هتل

خ......

۱۴۰۲/۰۳/۱۱

غذاهای محلی بیرجند

غ......

۱۴۰۲/۰۲/۲۸

۱۱ اصطلاح تخصصی هتل‌ها

ف......

۱۴۰۲/۰۲/۲۴

دیدنی‌های بیرجند

......

۱۴۰۲/۰۲/۱۳

اهواز چی بخریم؟ | معرفی ۱۴مورد از بهترین سوغات اهواز

......

۱۴۰۲/۰۱/۳۰